sobota, 1 września 2012

Witam

Wszystkich, mam nadzieję że z czasem będzie nas coraz ale to coraz więcej, ale do rzeczy.
Postanowiłam stworzyć sobie również bloga, który będzie mnie motywować do trzymania dyscypliny w stosunku do samej siebie, do systematycznych ćwiczeń i dbania o siebie.

Kiedy przy dbaniu chyba nie ma większego problemu, tak przy systematycznych ćwiczeniach już troszkę gorzej ;-) chociaż wiem niektórzy z Was mogą powiedzieć, że ćwiczenia to przecież również forma "dbania o siebie", cóż ja doskonała nie jestem, przyznaję się bez bicia, ale już wiemy w którym kierunku chcę iść ;)

Mała charakterystyka:

  • jeżdzę na rowerze górskim, średnio przejażdzki ok 20km (ale chce więcej, częściej) niż 2 razy na  tydzień... a tak chyba na razie wychodzi;/
  • pare dni temu zaczełam ćwiczyć a6w dzisiaj będzie dzień 4 - trzymać kciuki abym szybko się nie zniechęciła! (bo za rok chciałabym mieć piękny stan brzuszka)
  • i robię codziennie ćwiczenia na ramiona, plecy które zostały pokazane u cellulitki ;) może nic mi nie wisi, za to od momentu jak zaczełam brac proszki hormonalne strasznie masywne zaczełam mieć ramiona, może nie masywne, ale cały tłuszcz mi sie zbiera w tym miejscu + duże piersi i szerokie ramiona = nie za ładny widok, dla mnie wręcz koszmar z patrzeniem w lustro...
A po za tym będzie też o wszystkim i o niczym, trudno określić ;-P

Zapraszam!2 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...