O mnie

Trudno jest opisać samego siebie, a na pewno już obiektywnie! 


Dziewczyna, kobieta, z wieloma pasjami, huraganem pomysłów i problemem składnego zobrazowania swoich myśli, przez co czasem trudno zrozumieć, a co dopiero za mną nadążyć. Wciąż niepoprawna optymistka, nie poważna na co dzień, nieodpowiedzialna aby odpowiadać za innych (z przymrużeniem oka, ale na pewno nie czująca się na swoje lata). Spragniona podróży, magicznych chwil i historii do opowiadania potomnym, wciąż poznająca ludzi, świat w kółko, na okrągło i od nowa. Nie potrafiąca żyć bez muzyki - codzienny towarzysz wesołych chwil jaki tych gorszych.
Mol książkowy z przerwami na odpoczynek*. Złota rączka w najróżniejszych robótkach ręcznych od drutów po ... któż to wie. Wieczny podróżnik, planujący wyprawę życia.
Jak to też kobieta maniaczka butów, torebek, i lakierów do paznokci ;-)

Bloga założyłam, aby był moją ostoją spokoju, gdzie będę mogła zapisać, jakieś pomysły, ciekawe spostrzeżenia, odkrycia, przepisy WSZYSTKO! 
Bo bałaganu z wiecznie turlającymi się karteczkami z notatkami, pootwieranymi zakładkami w przeglądarce mam dość. Jak również, żeby był motywacją dla mnie pod każdym względem codziennego życia.

Jak macie jakieś pytania, czekam. Mam nadzieję, że tą stronę powoli z czasem systematycznie będę uzupełniać.
*Wpadam w trans czytania wszystkiego, a potem nagle w stan czytania tylko gazet przez jakiś czas, potem znów powrót do początku,  i tak w kółko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...